KADEŘNICTVÍ

Samozřejmostí v našem salónu jsou kompletní kadeřnické služby pro dámy, pány i děti.

Při práci s klientem respektujeme jeho osobnost a přání, ale zároveň doporučujeme vhodnost kadeřnického ošetření.

Naši kadeřníci jsou pravidelně proškolováni v nejnovějších trendech střihů, barev, péče o vlasy tak, aby dokázali takřka nemožné. Např. v rámci melírování a barvení vlasů naši kadeřníci používají ne zcela běžný postup, kdy se v jedné vaší návštěvě aplikuje jak melír, tak barva, což vám výrazně krátí čas trávený u kadeřníka.

Mezi TOP ošetření, které naše kadeřnictví nabízí, patří VLASOVÝ BOTOX  a Olaplex, který rekonstruuje celý vlas tím, že jej vyplní, obnoví jeho strukturu, čímž hydratuje a posiluje celé vlasové vlákno. Vlasy jsou viditelně lesklé a hebké na dotek.

VÝHODY vlasového botoxu:
– má dlouhodobý účinek, který můžete podpořit produkty na domácí ošetření (k zakoupení v našem salónu),
– vytváří intenzivní lesk,
– snižuje tvorbu roztřepených konečků,
– posiluje a obnovuje vnitřní vlasovou strukturu,
– cena je výrazně nižší než u ošetření keratinem a má stejný výsledek.

Ošetření vlasovým botoxem a Olaplexem doporučujeme obzvlášť u poškozených, melírovaných, sušších a vlnitých vlasů, avšak je vhodné i pro vlas nepoškozený.

Spolu se standardními kadeřnickými službami nabízíme též společenské, svatební a slavnostní účesy.

Speciálně pánům nabízíme úpravu vousů a barvení pánských vlasů způsobem Camouflage, který zaručuje bezodrostovou fázi barvy vlasu.

Pracujeme s vlasovou kosmetikou KYO (Itálie), Revlon (Španělsko), Intercosmo (Itálie), Orofluido (Španělsko), AlterEGO (Itálie) a dalšími kvalitními světovými značkami.

Jako doplňkovou službu nabízíme prodlužování vlasů přírodními vlasy. Techniku prodloužení doporučuje náš odborník na základě konzultace s klientem – posouzení kvality vlastního vlasu a požadovaný výsledek (délka a množství pramenů). Na základě této konzultace je rovněž kalkulována cena.

Protože si vážíme času, který u nás klienti tráví, dokážeme jej ukrátit jeho efektivním využitím – kombinováním procedur, např. melír a barva v jedné návštěvě, barvení vlasů s manikúrou či pedikúrou.

Naši kadeřníci jsou plně připraveni splnit jakákoli Vaše přání!

GDPR OPATŘENÍ